Байкери

 

Байкери

про те, як 5-7 травня 2006 року у Львові відбувся збір БАЙКЕРІВБайкери з України, Білорусі, Польщі цього дня (6 травня”06) незважаючи на нікчемну погоду, тусувалися в передмісті Львова, неподалік Іподрому та „Катерини”.
Таких не лякає бруд, холод і дощ. Вони полюбляють відчувати швидкий вітер, „розрізаючи” повітря на величезній швидкості, а головне – люблять Метал.
На цю „вечірку” я потрапила практично з лісу. Спеціально мчалася з Карпат аби встигнути на музичну та байкарську феєрію. Встигла! Та поки дісталася головного місця, промокла до ниточки. Та я теж, як і байкери, не боюсь холоду, бруду і дощу, бо у душі я така ж як і вони...
Музика тішила присутніх. Хтось розпивав пиво, хтось в шаленому ритмі танцював... Класно, що Львів дозволяє такі тусовки!
Сусанін-Коберніченко (одногрупник) судячи з вигляду, не спав кілька ночей. Тусувався з пивом, дівкою і ще фіг-зна чим. Колишній зоолог...
Декілька знайомих мені постатей, звісно, серед присутніх були (Політех, Універ...)...
Знаю й таких, що через свій статус „інтелігент” відмовилися прийти. Соромно! Хіба „бути собою” – це виклик суспільству? Хіба можна зраджувати собі???
Незабутнім для мене залишиться виступ Witch Hunter...
....фотографії ілюструють детальніше події того дня... дивіться!!!ПРИЙМУ В ПОДАРУНОК ЗАСІБ ПЕРЕСУВАННЯ БАЙКЕРА!


Создан 10 мая 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником