ПРО ТЕ, ЯК СТУДЕНТИ БІОЛОГИ ТА ЕКОЛОГИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ ЗАХИЩАЮТЬ СВОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

 

ПРО ТЕ, ЯК СТУДЕНТИ БІОЛОГИ ТА ЕКОЛОГИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ ЗАХИЩАЮТЬ СВОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

ПРО СТУДЕНТІВ ...Дніпропетровські студенти на сцені...
Студенти-біологи та екологи Дніпропетровського національного університету – надзвичайно талановиті та неординарні особистості. У цьому я переконалася потрапивши на грандіозний творчий захід під назвою „Защита специальности”. 9 листопада у ПАЛАЦІ СТУДЕНТІВ відбувся щорічний конкурс серед студентів біолого-екологіного факультету на звання кращої кафедри.
Двоє дівчат із Франківська, з якими я разом поселилася в гуртожитку того вечора втратили надзвичайно багато, пропустивши цю подію. А я навіть за місця для них заздалегідь подбала, у той час, коли вони блукали містом... Та й за декілька годин до «Защиты специальности» вони якось особливо не «горіли» бажанням. А мені хотілося це побачити, порівняти наших львівських студентів з дніпропетровськими, співставити талановитість, погляди…
Так от, у величезному залі ось-ось мало усе розпочатися. Аудиторія – в основному студенти. В своєрідний вулик з бджолами перетворився палац перед довгоочікуваним дійством. Журі зайняли свої місця, декан чарівно посміхнувся мені, побачивши, що гостя з конференції, яка приїхала зі Львова, прийшла на свято Дніпропетровського біофаку. Він запам’ятав мене ще з попереднього приїзду до Дніпропетровська на конференцію, що відбулася у жовтні. Приємний і доброзичливий „дядько”, декан.
Почалося усе бурхливо і весело, на стільки весело, що аж до сліз, бо першою командою виступали минулорічні володарі кубка. Музичне оформлення, декорації, грим, аксесуари (польовий причандал біологів), костюми, освітлення... Багато гумору, пісні, запальні танці на сцені – це те, що демонстрували студенти кожної спеціальності.
Атмосферу свята словами передати просто неможливо, усе це треба було бачити... 100-кілограмова товстушка, що виконувала „танець живота” і „загравала” до худенького і тендітного парубка, додала рейтингу гідробіологам. Жартували студенти про все і всіх, про гречку в щоденному раціоні під час проходження польової практики, про викладачів і їх життя, про одного молодого жіночного ентомолога-викладача і його полювання з сачком на метеликів, про „красунчика”-викладача-зоолога (герпетолога) – мрію усіх „дівок”, про хабарі, іспити, студентські будні, про життя в гуртожитку, про кохання і „техніку” дарування квітів дівчині... Я теж біолог, щоправда з іншого міста, проте, усе про що жартували конкурсанти, мені видалося таким рідним, таким знайомим. І викладачі у нас у Львові такі самі, і пригоди у студентському житті, і все у нас споріднене... Так добре і весело я провела час, що по закінченні мені не хотілося їхати до гуртожитку. Шкода, що у Львові біологи кожної з кафедр не мають такої можливості як дніпропетровці, не мають можливості захистити перед колегами, друзями та й взагалі, перед переповненим залом, свою спеціальність, переконати усіх, що їх вибір правильний, що їм по душі те, що вони захищають.
Якщо не помиляюся, бо минуло вже від тоді трохи часу, зоологи завоювали перше місце. Я за них рада, бо я теж зоолог.
Гарно провівши декілька годин в ПАЛАЦІ СТУДЕНТІВ, я з величезним душевним піднесенням поверталася наступного дня до Львова... І трохи суму та ностальгії залишилось, бо я вже не студентка, бо я вже не ходжу на пари, не спілкуюся щодня з одногрупниками, бо мій найкращий час, час студентського життя залишився в рамках 1999-2004 років...
І все ж, спасибі вам, Дніпропетровці за гостинний прийом, за гарний настрій і бажання ще колись повернутися...

17 грудня 2005 року


Создан 17 дек 2005  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
telemaster 15 авг 2017 ответить
https://livesurf.ru/promo/121886
система раскрутки сайтов
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником