2-й міжнародний фольклорний фестиваль "Раковецькі передзвони"

 

2-й міжнародний фольклорний фестиваль "Раковецькі передзвони"

коротко про фестиваль17 серпня у с. Раковець (біля с. Новосілка), що у Пустомитівському районі Львівської області відбувся другий міжнародний фольклорний фестиваль "Раковецькі передзвони". Побувавши там, я отримала «купу вражень». Здавалося б, фестивалі можуть на високому рівні відбуватися лише у відомих широкому загалу історичних місцях (селах, містах, урочищах тощо). Села Раковець та Новосілка прославилися протягом останніх років завдяки джерелу, до якого тисячі «паломників» мандрують чи не щодня. Подивитися у цій мальовничій місцевості є на що; є тут і прекрасні місця для відпочинку, фотографування; туризму і т. д.
Фестиваль «Раковецькі передзвони» зібрав (на мій погляд) більше тисячі глядачів, серед яких і місцеві жителі і чимало гостей звідусіль. Тішило око те, що крім китайського ширпотребу вирувала торгівля творчими доробками українських майстрів. Чого тільки варті красуні ляльки-мотанки і грушки на вербі!!! Було б чарівно, якби місцеві селяни оволоділи якимось ремеслом і торгували своїми неповторними глечиками чи вишивками. Про таланти і працелюбність місцевих мешканців свідчить місцевий осередок пасічників – прекрасних, щирих і чарівних людей. Духовенство тут теж в пошані.
На великій сцені виступали ансамблі звідусіль. Особливо цікаво звучали лемківські та гуцульські пісні. Костюми та вишивка учасників фестивалю були на стільки яскравими, що від райдуги кольорів можна було себе уявити не серед людей, а на квітучій галявині…
Вкотре я переконалася, що землі на берегах древньої Зубри і місцеве населення надзвичайно багаті. Багаті на таланти та ідеї. Фантастична природа, казкові ліси, річка, джерела…люди… Насправді не так уже й багато треба для радості і щастя!!!
Вважаю, що у наступні роки фестиваль повинен сприяти популяризації українських традицій, відродженню древніх ремесел, супроводжуватися екологічними акціями. Село не повинно занепадати… Культура та мистецтво мають допомагати відродженню сучасного Українця. Я вірю, що так і буде.

23 серпня 2008 року


Создан 23 авг 2008  Комментарии       
Всего 3, последний 1 год назад
money-games 27 сен 2015 ответить
:)))))))))))))))))))))))))))))
   
Адмін 27 сен 2015 ответить
:))))
t 14 ноя 2017 ответить
https://livesurf.ru/promo/121886
Программа для раскрутки сайта
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником