Наукова конференція, присвячена до 100-річчя від дня народження Всеволода Ілліча Здуна

 

Наукова конференція, присвячена до 100-річчя від дня народження Всеволода Ілліча Здуна

в кількох словах...Наукова конференція, присвячена до 100-річчя від дня народження Всеволода Ілліча Здуна відбулася на біологічному факультеті Національного університету імені І. Франка 12-13 лютого 2008 року. Тема конференції – «Еколого-фауністичні особливості водних та наземних екосистем». Я, як колишня студентка біофаку з приємністю зазначаю, що кафедра зоології зараз активого прогресує. Вшанування пам’яті видатного біолога, В. І. Здуна – знак пошани до славного минулого, до багатої історії кафедри і до постаті далеко не пересічної особистості. Я цієї людини нажаль не бачила жодного разу і не знала достеменно, хто це, за винятком окремих літературних даних та із слів сучасних викладачів. Послухавши виступ В.В. Лєсніка і переглянувши презентацію, я зрозуміла, про якого істинного науковця йде мова. Не кожного вшановують після смерті так!
Загалом, конференція відбулася доволі вдало. На її відкриття прибуло дуже багато поважних і знаних в Україні зоологів, екологів, ботаніків та фахівців інших галузей біології. Чимало гостей прибуло із різних міст України, зокрема із Житомира, Ужгорода. Вельми цікавою була доповідь І.В. Дикого, присвячена ссавцям Антарктиди.

Всеволод Ілліч Здун згуртував науковців усієї України на конференції, тим самим подарувавши вкрай приємні миттєвості спілкування і спогадів. Світла пам'ять видатному науковцю!

14 лютого 2008 року
Ольга Федонюк


Создан 14 фев 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником