Тустань-2007

 

Тустань-2007

про життя фестивалю...Фестиваль „Тустань” 8-9 вересня 2007 року вже вдруге поспіль дарував гостям і учасникам відчуття середньовіччя, дух далекого минулого і, просто, казку. В околицях села Урич, що на Сколівщині відбулося грандіозне свято, свято, яке не залишило байдужим жодного.
Похмура та дощова погода не злякала тих, хто любить Карпати, Урич, музику, забави, бої лицарів, і просто тих, хто вміє любити, мріяти і зачаровуватись... З вуст п. Олійника пролунало вітання учасникам і гостям фестивалю від президента країни. Лунали співи самобутніх колективів, у запальних танцях витоптували ще зелену осінню травичку хлопці та дівчата, а невтомні фотографи та журналісти метушилися у пошуку найпотаємнішого та найцікавішого.
Новинками, які не залишили байдужими жодного були катапульта гігантських розмірів та велетенський дракон-чудовисько, який палаючим подихом намагався налякати простих смертних. Майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок приваблював гостей, які, зрештою, розпорошувалися по усіх усюдах, як мурашки, шукаючи щось особливо цікаве для себе. Когось магічним чином приваблювали бої воїнів, інших – різноманітні брязкальця у торговців. Загалом, будь-хто знаходив щось миле для душі, щось, що змушувало зупинитися і милуватися. Нічні вогняні дійства у театралізованому показі під дивовижний музичний супровід виглядали дуже зворушливо, адже маленькі вогники в умілих „руках” перетворювалися на магічні кола, еліпси та інші фігури, від яких неможливо було відвести погляд. Створені скульпторами кам’яні істоти, освітлені живим вогнем, виглядали не менш живими за своїх талановитих творців. Надзвичайно солодкою родзинкою фестивалю був виступ „Кому Вниз”. Слухаючи гурт справжні поціновувачі правдиво насолоджувались та підспівували. Варто згадати також чарівний голос і музику гурту Ірій, які залишили в серцях людей приємне враження.
Тустань-2007 у порівнянні з минулорічним фестивалем, незважаючи на прохолодну і дощову погоду, можна цілковито вважати вдалим. Середньовіччя, бої, нічна театралізована боротьба за завоювання фортеці, музика, танці, море цікавих людей, гори, чарівна природа і багато-багато іншого переплетені в тустанівський віночок з квітів і подій залишаться у гарних спогадах тих, хто був і бачив...


Ольга Федонюк
13.09.2007


Создан 13 сен 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником